Partneři

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem tepelných čerpadel. Naše společnost ma mnoholeté zkušenosti a sortiment vždy uspokující každého zákazníka.

Hodinový manžel

Aleš Šulák - truhlář a hodinový manžel. Jsem vyučeným truhlářem a schopným řemeslníkem. Baví mě zpracovávat dřevo a vyrábět dřevěné výrobky. Ve volném čase zastávám domácí práce v bytě - opravy, úpravy, rekonstrukce a jiné.

Kolos Praha s.r.o.

Stavební firma KOLOS Praha s.r.o. provádí rekonstrukce bytových a nebytových prostor pro soukromý i veřejný sektor. Zajišťuje kompletní rekonstukce bytových jader, rekonstrukce bytů, renovace koupelen, rekonstrukce rodinných domů, zateplení střech a další stavební práce. Pokud zvažujete renovaci, rádi vám pomohou s návrhem dispozičního řešení a úpravami dle vašich přání.

LED zahrada

led-zahrada.czzahradní osvětlení, designová dekorativní světla. V nabídce 12V venkovního osvětlení naleznete vše potřebné k dekorativnímu osvětlení zahrad. Díky bezpečnému napětí 12V nemusíte kabely umisťovat pod zem a svítidla lze jednoduše přemisťovat.

Montáže - rekonstrukce

Montáže-Rekonstrukce.cz nabízí rekonstrukce a opravy interiéru a montážní práce. Využijte služby řemeslníka pro drobné práce i opravy v domácnostech. Samozřejmostí je individuální přístup a kreativita.

Dřevostavby, zahradní domky

Navštivte odborně informační stránky drevostavby-zahradni-domky.cz, které se zabývají dřevostavbami a zahradními domky. Dřevostavby dnes patří mezi oblíbenou technologii stavby domů, jelikož ušetří mnoho peněz a jsou také velice ekologické. Mezi další věci, o kterých dodáváme aktuální informace a rady, jsou zahradní domky.

EKOLUX půjčovny

Pomocí brusek na parkety docílíte dokonalého vybroušení parket i veškerých dřevěných podlah. Společnost EKOLUX provozuje půjčovnu strojů na čištění koberců čalouněných sedacích souprav a čalounění automobilů.

 

 

*

*

*